Siūlome pramoginę apžvalginę kelionę pontoniniu plaustu nuostabiais Aukštadvario regioninio parko teritorijoje esančiais Navos, Negesčio, Baluosėlio, Baluosio ežerais. Aplankysime šio krašto įžymias vietas: meilės salą, kartuvių kalną, užsuksime į kavinę, kur turėsite galimybę paragauti į nacionalinį paveldą įtrauktu patiekalu – kokorais.
Plauste rasite: stalą su kėdėmis , ant kurio galėsite vaišintis savo atsineštais maistu ir gėrimais....
Pramoginis–edukacinis renginys apie senąją Lietuvos vyndarystę, kuriame išgirsite lietuviškos vyndarystės istoriją, protėvių perduoto amato subtilybes nuo uogų auginimo iki vyno pagaminimo. Renginio metu galėsite padegustuoti gaminamo vyno.
Galima rinktis iš dviejų degustacijų:
1. „Vyno kerai“ degustacija 3 vyno rūšių - trukmė - 1,5 val.
2. „Vyno kerai“ degustacija 5 vyno rūšių - trukmė - 2 val.
Norintiems ekstremalesnių pojūčių siūlome išmėginti savo jėgas bei taiklumą šaudant iš pneumatinio ginklo, o norintys prisiminti vaikystę gali pasirinkti šaudymą iš lanko į stacionarius taikinius. Apmokysime kaip reikia naudotis inventoriumi, supažindinsime su ginklais. Abi pramogos vykdomos lauke, esant geram orui.