Kaltinėnų bažnyčia
Šiandien tai itin gausiai lankoma moderni Kaltinėnų bažnyčia, atstatyta 1986 m. po gaisro. Originalaus altoriaus projektą sudaro kylantys į dangų laiptai, o ant jų – keturių metrų aukščio prisikėlusio Kristaus skulptūra, nulieta iš balto marmuro ir bronzos. Bažnyčioje pastatyti kompiuteriniai - skaitmeniniai vargonai. Po bažnyčia įrengta 500 vietų kultūrinių renginių salė, kurią puošia Vytauto Švarlio vitražai – stotys. Bažnyčios viduje verta pamatyti dailininko Alfonso Vauros sukurtą Prisikėlusio Kristaus skulptūrą.
Šv. Mergelės Marijos nekaltojo prasidėjimo bažnyčia
Tai šeštoji Kvėdarnos bažnyčia. Projektuota remiantis romaninės viduramžių architektūros tradicijomis, todėl pastatas atrodo masyvus, rūstokas. Jis išmūrytas iš akmenų. Didžiausia interjero puošmena – trys 1942 m. iš Plungės atgabenti altoriai.
Laukuvos Šv. Kryžiaus Atradimo bažnyčia
Šventovė pastatyta 1856 m. Tai plytų mūro bažnyčia, kuri turi neogotikos ir neoklasicizmo bruožų, stačiakampio plano, vienabokštė. Rugpjūčio mėnesį vyksta Šv. Marijos Magdalenos atlaidai.
Pajūrio Šv. Trejybės bažnyčia
Pastatyta 1830 m. Tai vėlyvojo klasicizmo tinkuoto mūro statinys su šešių kolonų portiku. Pajūrio bažnyčią išryškina virš fasado kylantis medinis stačiakampis bokštas. Šventorių juosia tradicinė akmenų mūro tvora su pagrindiniais vartais. Bažnyčios viduje yra penki altoriai, kuriuose dominuoja puikūs penki paveikslai.
Dabartinė neogotikinė Šv. Pranciškaus Asyžiečio bažnyčia
Šventovė pastatyta 1905-1909 m. Būdingos išbaigtos formos, darnios proporcijos. Įspūdingiausias statinio akcentas - pagrindinis bokštas, siekiantis beveik 60 m aukštį. Iš interjero puošmenų pirmiausia pažymėtini iki 1914 m. sukurti šešiolika vitražų su įvairių šventųjų atvaizdais. Bažnyčią puošia apie dvi dešimtis vertingų XVIII - XIX a. medinių skulptūrų.