(0)

Vyno kerai

Miegamų vietų skaičius
Nuo 15
Kaina
5 - 7 €
Trukmė
1–2 val.
Veiklos laikotarpis
Edukacinė programa vykdoma visus metus
Papildoma informacija
Edukacija vedama lietuvių, anglų, rusų kalbomis

Pramoginis–edukacinis renginys apie senąją Lietuvos vyndarystę, kuriame išgirsite lietuviškos vyndarystės istoriją, protėvių perduoto amato subtilybes nuo uogų auginimo iki vyno pagaminimo. Renginio metu galėsite padegustuoti gaminamo vyno.

Galima rinktis iš dviejų degustacijų:

1. „Vyno kerai“ degustacija 3 vyno rūšių - trukmė - 1,5 val.

2. „Vyno kerai“ degustacija 5 vyno rūšių - trukmė - 2 val.

Kitos patirtys
Edukacinė - sveikatingumo pirtis
Pirtis –  pasikeitimų vieta ir veiksmas, kur žaibiškai greitai vyksta oro, vandens, ugnies  ir augaluose sukauptos saulės energijos pasikeitimai. Tai labai stipriai veikia mūsų kūną, jo sveikatą.
Skaityti
Vandens dviratis
Rubikų ežeras – vienas didžiausių Lietuvoje, jį puošia 16 salų. Ežero vaizdais bei salomis galima pasigėrėti ne tik iš pietiniame krante esančio apžvalgos bokšto, bet ir pasiplaukiojimo vandens dviračiu metu.
Skaityti
pasiplaukiojimas irklentemis mini golfas
Skaityti
Valtys, vandens dviračiai, elektrinės valtys
Sodyboje "Poilsis Vištytyje" galite pasiirstyti valtimis, paplaukioti vandens dviračiais ar elektrine valtimi.
Skaityti
Daugiau (277)
Partneriai