(0)

Relaksacinė pirtis moterims

Miegamų vietų skaičius
Nuo 10
Kaina
Nuo 350 €
Trukmė
3-4 val.
Apranga
Gera nuotaika, maudymosi apranga, šlepetės, rankšluostis, chalatėlis pagal poreikį.
Papildoma informacija
+ asmeniui 5 eurai už vantą

Relaksacinė pirtis MOTERIMS (10 asmenų).

Šioje pirtyje viskas atliekama švelniai – moteriškai. Temperatūros parenkamos ne per aukštos ir minkštos jautriai Jūsų odai. Švelnus garas palengva eina Jūsų oda. Šioje programoje, padedant pirtininkui, moterys viską daro pačios. 4 – 5 užėjimai į pirtį.

Gera nuotaika ir visiškas atsipalaidavimas – garantuoti!

PLAČIAU APIE PROGRAMĄ

  • Šiltos vandens vonelės kojoms.
  • Pirmas kūno prašildymas, šiluma ,kvapai, kūno atpalaidavimas.
  • Pirmo garo ritualas. Anticeliulitinis kūno šveitimas druska su žolelėmis bei kitais priedais.
  • Aromaterapija. Vantų kvapų degustacija.
  • Veido šveitimas su lietuviško gintaro pudra.
  • Maitinanti medaus kaukė kūnui.
  • Šilta burbulinė vonia JACUZZI.
  • Kvapni pirties arbata ir vietinis medus.

 

Kaina: pirties nuoma ir programa 350 Eur (plius kiekvienam asmeniui 6 Eur už vantą).

 

Trukmė: apie 3 – 4 val.

 

Su savimi turėti: gerą nuotaiką, maudymosi aprangą, šlepetės, rankšluostį, chalatą pagal poreikį.

 

Dovanojame: ekskursiją po „Angelų malūno“ muziejų, pažintinę ekskursiją po mišką, aplankant keturių stichijų akmenų labirintą bei stebuklingą ąžuolą.

 

Papildomai galite užsisakyti: žemaitišką vakarienę, nakvynę autentiškuose „Angelų malūno“ kambariuose bei įvairias edukacines programas.

 

*Kainos nurodytos be PVM.

Kitos patirtys
Sauna "Pokštas" su vandens čiuožykla
Jei ieškote kažko naujo ir netikėto, vietos, kur būtų linksma ir įdomu tiek vaikams, tiek suaugusiems - sauna "Pokštas" kaip tik Jums. Čia Jūs pasijusite sveiki ir jauni. Karšta sauna ant vandens ir čiuožykla į ežerą suteiks Jums energijos ir gerą nuotaiką. Žiemą čiuožykla neveikia, tačiau turėsite puikią galimybę išsimaudyti eketėje! 
Skaityti
Pačiūžos ir karštas kubilas
Mėgstantiems ledą pabraižyti ašmenimis yra paruošta čiuožykla ir laukia pačiūžos. Jūs turite galimybę pasimėgauti šalto oro teikiamais privalumais ypatingoje aplinkoje, kadangi Vištyčio ežero pakrantė ir sodyba yra sutvarkyta darbščių žmogaus rankų. Svečiai aktyviam poilsiui čia gali sužaisti net ir ledo ritulį! Jei pajusite, kad šaltukas žnaibosi per daug, visada galėsite įlįsti į garuojantį vandens kubilą!
Skaityti
Apiplauki Trikojo ežerą valtimi
Nori ramybės? Atrask tai gamtoje! Apiplauk Trikojo ežerą valtimi:) Apsistok namelyje ant pačio ežero kranto.
Skaityti
Baidarių nuoma
Skaityti
Daugiau (281)
Partneriai