Siūlome pilnai įrengtą pirties namelį: erdvi salytė, pirtis, dušas, WC, mini virtuvėlė, lauko terasa, šašlykinės vieta. Po pirties galėsite atsigaivinti šalia esančiame Akmenių ežere.
Mes kviečiame atvykti į Dzūkiją ir išbandyti šią naują pramogą "Grikučio" sodyboje, Varėnos rajone, Pamerkių kaime. Siūlomo maršruto ilgis apie 18 km. Atvykus į sodybą paliekate daiktus ir automobilius, o svarbiausia - užsiimate lovas arba palapines nakvynei. Išdaliname užduotis ir nuvežame į plaukimo pradžią. Visus parplaukusius į sodybą vaišinsime ypatinga sriuba. Nugalėtojus apdovanosime.
Pailsėję, pėsčiomis keliausime prie ąžuolo, kur...
Kepyklėlėje turėsite galimybę patys ruošti tešlą, formuoti sausainius, kepti ir ragauti. Šeimininkai Jums pasiūlys ekskursiją po parką, o taip pat supažindins su senais ar atkurtais namų apyvokos daiktais. Edukacijos metu sužinosite apie tradicinius lietuvių liaudies kepinius, medžio drožinius, skulptūras, jų paskirtį, vietą bei prasmę lietuvio gyvenime.