Edukacinė sodyba „Vėjų Fėja“ kviečia pailsėti ir patirti įspūdžių natūralios gamtos apsuptyje.
Sodybos menėje siūlome maisto edukaciją „Ar toli itališka pica nuo lietuviško papločio?“. Sodybos šeimininkė supažindins su lietuviško papločio ir itališkos picos giminyste. Sužinosime, kaip senovėje valgė lietuviai ir ko čia išmoko keliaudami italai. Išmoksime pasigaminti brandintą tešlą, tinkamai suderinti produktus ir iškepti pačią gardžiausią neapolietišką picą. Malkomis kūrenamoje molio krosnyje, gyvos ugnies kaitroje, kepsime savo pačių pagamintas picas: su sūrių įvairove, šonine ar kumpiu, o gal gaminsime vegetaršiką jos variantą? Renkatės jūs! Tikrai paragausime ir tokios, apie kokią net nesame girdėję.
Pažadame – bus smagu ir gardu! Ši edukacinė pramoga sodyboje „Vėjų fėja“ gali būti Jūsų nepamirštamas laikas su šeima, vaikų gimtadienio svečiais, draugų ar įmonės kompanija.
Sodyboje galite užsisakyti protėvių kultūrą puoselėjančias edukacijas:
Edukacinėje sodyboje užsisakius edukacines programas siūloma nakvynė ir poilsio paslaugos. Apsilankę čia atrasite magišką ramybę, atgausite jėgas jaukioje, natūralioje aplinkoje, galėsite išmėginti autentišką, senovinę pirtį, pasimėgauti maudynėmis tvenkinyje ar lauko kubile. Kieme sutiksite mūsų augintinius – pulką triušių, vištelių, avinėlių. Teritoriją puošia tautodailininko sukurtos skulptūros, žaidimų ir sporto erdvė, kurioje galima ne tik pramogauti, bet ir susipažinti su lietuvių mitologinėmis būtybėmis.
Žiemos metu apsistoję sodyboje "Bagrėnžaris" nemokamai galėsite mėgautis žiemos pramogomis. Greta sodybos yra tvenkinys, kurį šeimininkai nukasa, o tada prasideda tikrosios linksmybės - čiuožinėjimas. Pačiūžas apsistoję sodybos svečiai gauna nemokamai.
Organizuojame keliones baidarėmis Aukštaitijos nacionalinio parko ežerais ir upėmis. Siūlome įvairius maršrutus, kurių trukmė 3-5 val., diena, kelios dienos ar ilgiau. Nuvežame į maršruto pradžią ir parvežame pasibaigus kelionei.
„Jurodyje“ mes didžiuojamės galėdami supažindinti svečius su senosios Lietuvių virtuvės valgiais ir gėrimais, bei suruošti tokią vakarienę, kokią valgė lietuviai prieš kelis šimtus metų. Mūsų protėviai buvo žemdirbiai ir gyvulių augintojai, todėl pagrindinį jų maistą sudarė tai, kas gyvena ir auga mūsų klimato zonoje.
Senovės lietuviai labiausiai vertino įvairią mėsą – tiek užaugintą, tiek sumedžiotą. Didelę dalį raciono sudarė pieno ir grūdų...