(0)

Maisto gaminimas pečiuje

Kaina
Nuo 15 €
Trukmė
2 valandos
Galimas amžius
nuo 3 iki 100 metų :)
Apranga
Laisvalaikio

Sodyba su maitinimu

"Dzūkijos uoga" sodyba nuomai organizuoja maisto gaminimo pečiuje ir  ant laužo edukacijas su poilsiu sodyboje.

Kontaktai: info@dzukijosuoga.lt  +37069963565

Edukaciniai maisto gaminimo pečiuje užsiėmimai 8-15 poilsiautojų grupėms. Maisto  ruošimas tikrame "Pompėjos" tipo moliniame picų pečiuje  sodybos Dzūkijoje kieme.

Tikras plovas kazane ant laužo sudomins  tiek ir suaugusius, tiek ir vaikus. Programos trukmė - nuo 3 iki 3,5 valandų.Tai puikus vakaro praleidimas šeimoms ar draugų kolektyvams. Ant laužo išvirtas plovas yra tikras skanėstas! Bet plovui reikalingi ne tik kokybiški  ingredientai, tačiau ir kantrybė bei šiokia tokia patirtis:)

Plovas sodyboje ant laužo -  tai  puiki pramoga gamtoje. Laukiame gurmanų!

 

Patiekalai pečiuje

 

Kulinariniai maisto gaminimo užsiėmimai sodybos Druskininkų kaimynistėje.

Sekite mus Facebook! 

Kitos patirtys
Baidarių nuoma Dzūkijos upėmis
Baidarių nuoma Baltosios Ančios bei Mara upėmis.
Skaityti
Pliažo tinklinio aikštelė
Sodyboje „Karpynė“ įrengtos paplūdimio tinklinio aikštelės – puiki pramoga norint pasimėgauti saulės šiluma ir puikiu žaidimu. Gera draugų kompanija, karštas smėlis, azartas ir gamtos ramybė, nepaliks abejingo nei vieno. Daugiau informacijos ČIA
Skaityti
Etnografinė vakaronė
Skaityti
Katerių nuoma
Kateriukas (iki 4 asmenų)
Skaityti
Daugiau (282)
Partneriai