Į kainą įskaičiuota: kepurėlės ir didelės lininės paklodės apsigaubti kiekvienam. Užsisakius kubilą, patogu nuomotis mažą namelį: be nakvynės-40eur, su nakvyne dviems-50eur, keturiems-80eur.
Pasimėgaukite karštu lauko kubilu miško apsuptyje.
Labai smagus ir linksmas plaukimas Virvytės upe.
Nuomojamos baidarės su minkštomis sėdynėmis, lengvais irklais, ir gelbėjimosi liemenėmis.
Parvežimas iš galutinio plaukimo taško.
Maršrutai:
Janapolė – „Angelų malūno“ sodyba
Maršrutas su žemėlapiais
„Angelų malūno“ sodyba – Biržuvėnų dvaras
Maršrutas su žemėlapiais
Žmonių kiekis: ...
RŪKYTŲ MĖSOS GAMINIŲ IR BULVIŲ PLOKŠTAINIO EDUKACIJA
Atvykus galėsite stebėti bulvių plokštainio, rūkytų mėsos gaminių rūkymo procesą, vėliau bandysite, ragausite, mėgausitės. Bus degustuojami ne tik rūkyti mėsos gaminiai, bet ir dideli iškepti kiaulienos „šmotai“. Prie arbatėlės patieksime ir senovinių tortų, pyragaičių. Visi svečiai bus sočiai ir skaniai pavaišinti.
Sodybos svečiai gali pasirinkti pramoką "Pažintinį žygį". Tai ramus pasivaikščiojimas aplink apylinkes, kurio metu dalyviai išgirs neįtikėtinus mitus, istorinius faktus ir įdomius pasakojimus. Susipažins su UNESCO nematerialaus paveldo saugomais objektais. Pažins Lietuvai labai svarbų Vilkijos miestelį. Žygio metu iškyla ir įvairių išbandymų kuriuos įveikti padeda tik komandinis darbas.